Aktuálně

Zde mám v plánu odkládat to nejzajímavější ze všech věcí a témat, kterým se momentálně věnuji. 

Tisková konference _Smoljak do Senátu!

Tisková

(ne)konference

Netradiční tisková konference "Smoljak do Senátu"

 

Program

Původně jsem tady chtěl sepsat svůj volební program. Jenže ten může v průběhu času vyblednout, pod tlakem okolností pozbýt naléhavosti a co si budeme povídat, často je spíš odrazem aktuálních voličských potřeb v regionu než skutečným obrazem kandidáta. Zkusím vám proto po pravdě říct, z čeho mám já osobně už dlouho radost a co mě naopak trvale trápí.

Zaprvé

Jsem nadšený, jak se naše země a její hlavní město za posledních třicet let proměnily k lepšímu.  Ale nemůžu se zbavit pocitu, že jsme mohli a měli být mnohem dál!

Zadruhé

Je skvělé, že před před třiceti lety padla vláda jedné strany. Zároveň je skličující, že se naše dnešní vláda opírá o hlasy komunistů a extrémistů a přenechává jim stále více prostoru.

 

Chcete se zapojit?

Přátelé, děkuji velice za podporu, kterou jste mi věnovali v loňských doplňovacích volbách do Senátu. Bez vaší podpory bych to určitě nezvládl. Letos jdu do volebního kampaně jako kandidát tří stran - STANu, Pirátů a TOP 09, ale přesto se cítím být hlavně kandidátem vás občanů, často mých přímých sousedů z obvodu Prahy 9. Budu proto moc rád, pokud mě ve volební kampani podpoříte i letos, ať už jakoukoli formou.

Stát se dobrovolníkem

Sdílet můj obsah

Přispět na kampaň

Přímé zapojení do kampaně.

Ať už roznášením letáků po mém boku či jinou pomocí ve volebním štábu.

Nasdílet tuto stránku s osobním doporučení je něco, čeho si moc vážím a věřím, že to má velký smysl. Děkuji!

Samozřejmě budu rád i za jakýkoliv příspěvek přes transparentní účet zřízený pro potřeby volební kampaně.

 

Nahlédněte do Senátu

Zde se můžete seznámit s tím, co se v Senátu právě děje, a osobně se přesvědčit, zda to pochází od ďábla, jak říká pan prezident, nebo od snahy udržet u nás hru podle pravidel a ústavy naší země.

 

Napište mi

  • Twitter - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Facebook
  • Twitter Sociální Icon

© 2019 Fiedler prof.